خدمات گروه نرم افزاری پارس کلیک رایان

مشاوره بازاریابی

امروزه داشتن یک استراتژی بازاریابی اینترنتی و استفاده از روش‌های علمی نقش موثری در رونق کسب و کارها دارد. اما برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی، باید دانش آن را داشته باشید تا راه را بیراهه نروید. در صورتیکه به دنبال گرفتن مشاوره در زمینه طراحی وب سایت و بازاریابی اینترنتی هستید، همین امروز با مشاوران پارس کلیک رایان تماس بگیرید.

بهینه سازی وب سایت و سئو

بهینه سازی برای موتور های جستجو ، آمیزه ای از به کار گیری هنر و فناوری برای سرآمدی وب سایت ها در موتور های جستجو و هدایت ترافیک بازدیدکنندگان به آن وب سایت ها می باشد

     ادامه مطلب

طراحی وب سایت

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در بالا بردن ترافیک سایت بیشتر طراحی وب مناسب است. در صورتیکه وب سایت شما با آخرین تکنولوژی و بر اساس اصول سئو طراحی شود شانس شما برای قرار گرفتن در رتبه‌های بالای موتورهای جستجو بالا می‌رود.

     ادامه مطلب
 

طراحی اپ اندروید

طراحی اپ اندروید

همزمان با همه گیر شدن موبایل و تبلت ها می توان طیف گسترده ای از خدمات را در اختیار مشتریان قرار داد. تیم برنامه نویسی اندروید در اقدامی تازه و در راستای رونق کسب و کار برای مشتریان خود در نظر دارد با طراحی اپلیکیشن اندرویداختصاصی در کمترین زمان ممکن و هزینه ای مقرون به صرفه به تمامی نیازهای شما برای گسترش هرچه بیشتر کسب و کارتان پاسخ دهد.

طراحی ربات تلگرام

طراحی ربات تلگرام

طراحی ربات تلگرام متفاوت شوید ! آیا از امکانات باور نکردنی ربات ها ی تلگرام اطلاع دارید ؟ تلگرام یک منبع اساسی برای رشد هر چه بیش تر افراد و شرکت ها و با حضور عامه مردم در آن آماده شده است ! چرا از این بازار شما برای کسب در آمد و یا رشد و پرورش کسب و کار خود استفاده نکنید؟

نرم افزار پیام رسان پزشکیار پارس

    نرم افزار پیام رسان پزشکیار پارس

در راستای ارتباط آسان تر پزشک با منشی ، و انجام درخواست های پزشک در اسرع وقت ، نرم افزار پیام رسان پزشکیار پارس طراحی و ایجاد شده است